O nas

Marzeniem każdego z nas jest piękny i solidny dom. Jesteśmy firmą, która pozwala przenosić te marzenia w rzeczywistość. Specjalizujemy się w budowie nietypowych domów, willi, rezydencji oraz budynków usługowych takich jak hotele, przedszkola, biura, hale. Współpracujemy również z bardzo dobrymi fachowcami z branży budownictwa, co pozwala zrealizować projekt w krótkim czasie i wysokim standardzie.

Firma MAR-BUD powstała w 2009r. obejmując zakresem swoich usług branżę budownictwa ogólnego. Realizujemy zlecenia głównie na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego. Zakres naszych usług obejmuje: budowę domów w stanie surowym, docieplenia budynków, kompleksowe wykończenia wnętrz, prace instalacyjne (elektryka, hydraulika, klimatyzacja, wentylacja), prace ślusarskie oraz roboty ziemne. Współpracujemy z firmami architektonicznymi oraz hurtowniami budowlanymi. Od początku istnienia zatrudniamy grupy fachowców z różnych dziedzin branży budowlanej. Nasi pracownicy stale rozwijają się, uczestnicząc w różnych szkoleniach oraz targach branżowych, co pozwala wdrażać najnowsze technologie w sferze budownictwa. Stała praca przy różnego rodzaju inwestycjach sprawia, że ekipy dysponują wieloletnim doświadczeniem i pełnym profesjonalizmem. Kompleksowo zajmujemy się doradztwem materiałowym i profesjonalnym doborem materiałów. Wszystkim naszym klientom staramy się doradzać od początku realizacji inwestycji, aż po jej ukończenie. Każdy z wyżej wymienionych etapów budowy prowadzony jest przez wyspecjalizowaną brygadę budowlaną i odbierany etapowo w oparciu o procedury ustalone z klientem przy podpisaniu umowy. Dzięki takiemu podziałowi prac utrzymujemy nie tylko wysoką jakość wykonania, ale także szybie tempo pracy.

Dbając o wysoką jakość usług, stale się rozwijamy. Dowodem tego jest powiększenie naszej firmy o spółkę MAR-BUD BUDOWNICTWO, która obecnie zajmuje się budowami na terenie województwa mazowieckiego i nie tylko. Realizacja projektów pozostaje w rękach naszych fachowców.

Serdecznie zapraszamy do współpracy i obserwacji naszych realizacji.